Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın muhteşem düğünü

OnurAkayMedya - Fransa-Marsilya'da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bu akşam St. Tropez'de düğün yaptı. Gelinliğini Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, "Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor.. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız." notunu düştü. Düğünde davetlilere seslenen Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı'yı takdim ederken "Instagram fenomeni değerli eşim Şeyma Ilıcalı" ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Tarih: 19.09.2017 22:58

Önceki gün Fransa-Marsilya’da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı bu akşam da St. Tropez’de ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı düğün töreni yaptılar. Bir gün önce nikah töreni yapan çiftin düğün töreninde sembolik olarak nikah töreni de yapıldı.

Törende nikah memurluğu görevini Eser Yenenler üstlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na sembolik nikah töreninde kızları Melisa’de giydiği gelinlikle anne babasına eşlik etti.

EŞİNİ FENOMEN OLARAK DAVET ETTİ

Eser Yenenler gecenin aynı zamanda sunuculuğunu yaparken sahneye Acun Ilıcalı’yı davet etti. Gelini sahneye Acun Ilıcalı ilginç bir anonsla çağırdı.

Ilıcalı, “Benim için çok çok özel bir gün ama asıl bugünü yaşayan biri var... O Instagram fenomeni... alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı geliyor..” diyerek eşini sahneye davet etti.

Çiftin nihahı sembolik olarak kıyıldıktan sonra Acun Ilıcalı eşini öperek kutladı. Şeyma Subaşı’nın Vera Wang marka gelinlik tercih etti.

DÜĞÜNE ÜNLÜ AKINI

Nikah törenine Murat Boz, Hadise, Hacı Sabancı, Murat Dalkılıç, Alp Kırşan, Gül Gölge gibi bir çok ünlü isim katıldı. Ünlü beach kulüp Bagatelle’deki düğüne 250 kişi katıldı.

Davetliler daha sonra Byblos Otel’in içindeki Cave isimli mekanda sabaha kadar süren partide eğlenecekler. Gecede dünyaca ünlü DJ Solom'un sahne alması bekleniyor.

Etiketler: Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğün
Tarih: 19.09.2017 22:58
Yorum Bırak