"Çocukken sorduklarında dansöz olacağım derdim"

OnurAkayMedya - ‘Yeni Gelin’ dizisinin güzel oyuncusu Ece İrtem, şu sıralar İzmir’de tatilin tadını çıkararak stres atıyor.

Tarih: 09.07.2017 14:28

Haber: Olcay Ünal SERT - Magazin Sortie

Yeni Gelin’de Afet karakterini canlandıran Ece İrtem, “İzmir de ailemin yanına geldim, Diziden rol arkadaşım Feride Hilal Akın ile birlikte tatil yapıyoruz. Çeşme, Kuşadası çok güzel, altını üstüne getiriyoruz.” dedi.

AĞUSTOS'TA ÇEKİMLER ADANA'DA BAŞLIYOR

Ağustos’ta dizi çekimlerinin yeniden başlayacağını söyleyen Ece İrtem, “Adana sıcağına gideceğiz, en son bıraktığımızda 40 dereceydi, Ağustos’ta efsane olur artık, 50 dereceyi bulur” dedi.

‘Afet karakterinde sizi çeken ne oldu?’ sorusuna Ece İrtem; “Afet, Arap kökenli bir gelin. Oryantal dans eden, şarkı söyleyen, eşinin askerde olduğunu bildiğim bir karakter. Ersoy (Güler) hocam ile birlikte çalışıyoruz. Ben konservatuar mezunuyum. Opera şan eğitimi aldım. Afet’in dans edip şarkı söyleyecek olması beni çekti. Küçükken okula giderken ‘ne olacaksın’ diye sorduklarında ‘dansöz olacağım’ derdim. Beni çeken bunlar oldu. Oldukça eğlenceli bir karakter. Yeni sezonda şarkı da söyleyeceğim.” dedi.


Etiketler: Ece İrtem
Tarih: 09.07.2017 14:28
Yorum Bırak