Dayı ve yeğen düeti sosyal medyayı salladı!

OnurAkayMedya/ÖZEL - Dayı ve yeğen olan Emirhan Tokmak ve Pınar, Tekerrür isimli single çalışmaları ile sosyal medyayı salladı.

Tarih: 23.10.2017 09:08

Emirhan Tokmak ve Pınar’ın 'Tekerrür' isimli ilk single çalışması tüm dijital platformlarda yerini aldı. Sözleri ve müziği Emirhan Tokmak’a ait olan 'Tekerrür' isimli şarkının aranjörlüğünü Ozan Emre Kocaya parken, klip yönetmenliğini ise başarılı televizyonculardan Anıl Verel üstlendi. Ekrem Pehlivanoğlu ve Yasin Öztürk gibi usta müzisyenlerle çalışan Emirhan Tokmak ve Pınar, yorumladıkları 'Tekerrür' isimli şarkının klibi ile, kısa sürede sosyal medyada büyük bir kitle tarafından izlenerek paylaşıldı.


İLK GİTARINI VERGİ İADESİ İLE ALDI!

OnurAkayMedya’ya açıklama yapan Emirhan Tokmak, “Geçmiş yıllarda alışveriş sonrası topladığımız fişler biriktirilir, yıl sonunda ise tek tek zarfa yazılarak teslim edilirdi ve vergi iadesi adı altında vatandaşa ödeme yapılırdı. Babam yıl sonuna kadar biriktirdiğimiz fişleri yazmam halinde gelen paranın bana kalacağını, üstünü ise kendinin tamamlayıp bir elektro gitar sahibi olacağımı söylemişti. İlk gitarıma bu şekilde kavuşmuş oldum. Sonra aldığım eğitimlerle gitar çalmayı öğrendim ve sahneye çıkıp kendi paramı kazanmaya başladım.” dedi.


Pınar ise gitar çalmayı dayısı Emirhan Tokmak’tan dersler alarak öğrenmiş.


İşte o klip:

İzlemek için TIKLAYIN

Etiketler: Emirhan Tokmak Pınar düet dayı yeğen Emirhan Tokmak kimdir Emirhan Tokmak haberleri Tekerür Emirhan Tokmak Tekerür
Tarih: 23.10.2017 09:08
Yorum Bırak