Emre Altuğ özür diledi!

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, 'Yıldırım Gürses Şarkıları' albümünün lansman konserinde, Gürses'in şarkılarının söz yazarını sahnede anmayı unutan Emre Altuğ özür diledi.

Tarih: 02.11.2017 09:29

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'ın Aydınlık Gazetesi'nde dün yayınlanan yazısında,  Yıldırım Gürses'in çok sayıda şarkısının söz yazarı merhum Mustafa Sevilen'in eşi Ömür Sevilen'in söyleşisi yer aldı.Sevilen, ünlü popçu  Emre Altuğ'a "Eşim Mustafa Sevilen'in sözlerini yazdığı şarkıları okudu, ancak ismini bile anmadı. Şarkıları keşke hiç vermeseydim" diyerek seslendi.


"DÜŞÜNCESİZLİĞİMİN FARKINA VARDIM"

Röportaj yayınlandıktan kısa süre sonra  Onur Akay'ın Instagram adresine konu ile ilgili yorum yapan  Emre Altuğ, "Sevgili Onur bey, yaptığınız röportaj sayesinde düşüncesizliğimin farkına vardım. Sitem etmekte son derece haklılar. En kısa zamanda arayıp özür dileyeceğim. Özellikle buradan yazmak istedim. Saygı ve sevgiyle." ifadelerini kullandı.

Daha sonra Onur Akay ise  Emre Altuğ'un özür dilediğini," Söz yazarı ve besteci olan Emre'nin, bu konuya çok önem vereceğinden adım gibi emindim." notu ile takipçilerine duyurdu.Ömür Sevilen'i bir konserine davet eden Altuğ'un, ölümsüz şarkıların söz yazarını sahnesinde anacağı öğrenildi.


Röportajı okumak için TIKLAYIN

Etiketler: Onur Akay röportajları Onur Akay haberleri Onur Akay Aydınlık Gazetesi Aydınlık Gazetesi haberleri Emre Altuğ röportajları Emre Altuğ haberleri Yıldırım Gürses Mustafa Sevilen Ömür Sevilen haberleri Ömür Sevilen kimdir Ömür Sevilen Ömür Sevilen son dakika gelişmeleri Ömür Sevilen Mustafa Sevilen
Tarih: 02.11.2017 09:29
Yorum Bırak