Romanya'yı sallayan Serkan'dan Türkiye'ye single sürprizi!

OnurAkayMedya/ÖZEL - Romanya'nın en ünlü popçuları arasında olan Türk genci başarılı popçu Serkan'ın, NYS Müzik etiketiyle yayınlanan "Leyla" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te yayınlandı.

Tarih: 30.09.2017 01:09
Bülent Ersoy’un yıllar önce çektiği ‘Acı Ekmek’ isimli filminde, Diva'nın oğlu rolünü oynayan yakışıklı popçu Serkan Eruysal, geçtiğimiz sene Romanya’nın ünlü şarkıcılarından Alexa Niculae ile birlikte düet yaparak Romanya’yı sallamıştı. Türk basınında ise ‘Diva’nın Süt Oğlu’ olarak lanse edilen Serkan'ın, NYS Müzik etiketiyle yayınlanan "Leyla" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Romanya'nın en ünlü popçuları arasında olan Türk genci başarılı popçu Serkan, OnurAkayMedya'ya konuştu. Serkan, "Yeni single çalışmamızı Türk müzikseverler için yaptık ve şu anda Romanya'da da çok büyük ilgi görüyor. Kısa sürede Türkiye'de de konserler vermeyi planlıyoruz." dedi.
Romanya'nın en çok izlenen televizyon programlarına konuk olan ünlü popçu, yeni şarkısında Romanya'nın ünlü müzisyenleri ile çalıştı.

Söz: Baruta Gabriel Iordache Florin-Silviu, Mehmet Serkan Eruysal
Müzik: Baruta Gabriel, Iordache Florin-Silviu
Düzenleme: Baruta Gabriel, Iordache Florin-Silviu
Yönetmen: Mosquito Production - Baruta Gabriel, Cristion Hip

Şarkının klibini izlemek için TIKLAYIN
Etiketler: Serkan Eruysal kimdir Serkan Eruysal Leyla Serkan Eruysal şarkıları Serkan Eruysal albümleri single Romanya Romanya'nın ünlü isimleri ünlüler yeni albümler yeni klipler Bülent Ersoy Diva Diva'nın Süt Oğlu Popçu Serkan Romanya Serkan Serkan Mehmet Serkan Eruysal Alexa Niculae Bülent Ersoy Serkan Eruysal Onur Akay Serkan Eruysal Serkan Eruysal OnurAkayMedya haberleri Serkan Eruysal haberleri Serkan Eruysal son dakika gelişmeleri
Tarih: 30.09.2017 01:09
Yorum Bırak