Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa Muhteşem Final 19 Haziran Çarşamba

15.06.2013 11:16 Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa Muhteşem Final 19 Haziran Çarşamba Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm fragman izle. Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm sezon finali fragman izle. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Hürrem`i kim oynuyor? Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ne zaman ölüyor?

Şehzade Mustafa Muhteşem Yüzyıl`dan Ne Zaman Ayrılıyor
 
Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde Hürrem`in ortadan kaybolmasınn ardında Şahzade Mustafa`nın olduğu sanıldığı için kardeşler ve babası Kanuni Sultan Süleyman ilk önce onu suçlar. Şehzade Mehmet ile Şehzade Mustafa`nın arasında tartışma yaşanır. Şehzade Mehmet annesi Hürrem`i abisi Şehzade Mustafa`nın kaçırdığını düşünerek Mustafa2nın önünü keser. Annesini kaçıranın o olduğunu söyler. Bunun üzerine Şehzade Mustafa çok öfkelenir ve `` nasıl böle birşey düşünür söylersin`` diye kızar.
 
Bali Bey( Malkoçoğlu)`in uzun araştırmları sonucu nihayet Hürrem`e ne olduğunu öğrenmek üzeredirler. Bali Bey`in yakalyıp getirdiği adam Hürrem`e mektubu getirenin kendisi olduğunu söyler. Ama ona bu emri kimin verdiğini söylememekte ısrarcıdır.
 
Bunun üzerine Kanuni Sultan Süleyman haini konuşturmaya çalışır fakat nafiledir. Malkoçoğlu ( Bali Bey) adama konuşturmak için bıçağını çeker `` konuş be adam konuşmazsan ölüceksin`` dediği anda adam itiraf eder.
 
MUHTEŞEM YÜZYIL ŞEHZADE MUSTAFA`NIN ÖLÜMÜ İZLE
 
 
Sultan Süleyman`a Acı Bir İhanet
 
Hürrem`i ortadan kaldıran`ın Hatice Sultan`ın ağalarından birinin emriyle yaptığı anlatır. Bu durma çok öfkelenen Sultan Süleyman , derhal Hatice Sultan`ın yanın gider. Hatice Sultan`dan duydukları karşısında şok olan Süleyman neden bunu yaptığı sorar.
 
Süleyman , Hatice ile yüzleşiyor . Hürrem`e ne yaptığını soran Süleyman ,Hatice`den cevap alabildi mi? Hatice , Hürrem`e olan öfkesinden dolayı abisinin kendilerine karşı değiştiğini, kocasını , çocuklarını ve annesini bile gözden çıkardığını herşeyinin Hürrem olduğunu anlattı...
 
Hürrem`in yerini benden başkası bilen yok diyen Hatice zehir içerek intihar etti...
Muhteşem Yüzyıl 103. bölümde Süleyman, Hürrem`ine kavuşabilecek mi? Hatice`nin ölümünden sonra sarayda neler değişti?
 
MUHTEŞEM YÜZYIL103. BÖLÜM FRAGMAN  İZLE


Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/muhtesem-yuzyil-sehzade-mustafa/magazin/detay/1723248/default.htmEtiketler: Bali , sezon , Haziran , Şehzade Mustafa , Hatice Sultan , Bali Bey , Başkası , itiraf , Hatice , Muhteşem yüzyıl , Sultan Süleyman , Şehzade Mehmet , sultan , Kanuni

Diğer Magazin haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 89

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.