Mehmet Coşkundeniz, Yeşim Salkım ve Seçkin Piriler'in magazin programı başlıyor!

OnurAkayMedya - Yeşim Salkım, Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler'in yer alacağı Lifetime TV'nin yeni programının yayın tarihi açıklandı.

Tarih: 03.11.2017 20:32

Lifetime TV, hafta içi her sabah ekranlara gelecek yeni magazin programı 'Laf Bende Kalmasın' için geri sayıma başladı. Yeşim Salkım, Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler'in magazin konularını derinlemesine konuşacağı ve konuşturacağı program 6 Kasım Pazartesi günü 09:00'da izleyicisiyle buluşacak.

Tüm dünyada 124 bölgede, 150 milyondan fazla haneye, 11 dilde yayın yapan dünya devi A&E Networks'ün kanallarından birisi olan Lifetime TV, her sabah 09:00'da yayınlanacak renkli ve yeni magazin programı 'Laf Bende Kalmasın' ile evlerinize konuk oluyor. Seçkin Piriler, Yeşim Salkım ve Mehmet Coşkundeniz'in yer alacağı 'Laf Bende Kalmasın' programı 6 Kasım Pazartesi günü izleyicisi ile buluşuyor.

Laf Bende Kalmasın, günün magazin olaylarını, konunun muhatabı ünlü konuklarıyla derinlemesine irdeleyecek, sorular yanıtlarını programda bulacak.

Etiketler: Laf Bende Kalmasın Laf Bende kalmasın hangi kanalda Lifetime TV Yeşim Salkım Mehmet Coşkundeniz Seçkin Piriler magazin programı magazin ünlüler Umut Yılmaz haberleri
Tarih: 03.11.2017 20:32
Yorum Bırak