Gönüllerin şampiyonu oldu!

OnurAkayMedya/ÖZEL - Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri, 13-17 Eylül 2017 tarihleri arasında, İstanbul Tüyap ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Tarih: 18.09.2017 14:19

Seçmelerde en dikkat çeken isimlerden biri İstanbul Eyüp’ten katılan Emre Kocaman oldu. Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’na katılan Kocaman, engelli kategorisinde yarışması gerekirken, 65 kg’da normal kategoride yarıştı. Hocaları Salim Öksüz, Erkan Pektaş, Mehmet Ocak ve Mesut Ertüzün’le Active fitness & Gym spor salonunda uzun süre bu yarışmaya hazırlanan sporcu, büyük bir başarı elde etti. OnurAkayMedya'ya konuşan Kocaman'ın özel spor hocası Salim Öksüz, “Emre Kocaman’ın Türkiye 6.’sı olmasına çok sevindik. Aynı zamanda Centilmenlik ve Onur Ödülü alan sporcumuz bizi çok mutlu etti.” dedi. Herkes tarafından tebrik edilen Kocaman, şampiyonanın ilgi odağı oldu.
Etiketler: Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Emre Kocaman Salim Öksüz Emre Kocaman haberleri Salim Öksüz Haberleri Salim Öksüz OnurAkayMedya haberleri
Tarih: 18.09.2017 14:19
Yorum Bırak