18 bin fitten atlayan Hayko Cepkin rekoru kıramadı!

OnurAkayMedya - Ulusal Magazin/ÖZEL - Türkiye Çoklu Tutuşma’da rekor için denemeler yapıldı. 44 paraşütçünün el ele tutuşunca kıracağı rekorda, başarı elde edilemedi.

Tarih: 17.09.2017 04:43

Haber: Nursel EROĞLU


Lisanslı paraşütçü ünlü rock müzik şarkıcısı Hayko Cepkin'in de aralarında bulunduğu, Türk Hava Kurumu'nun ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin tecrübeli paraşütçüleri, İzmir'in Selçuk İlçesi'nde rekor için denemeler yaptı. Rekor çalışmalarını Selçuk’a giderek takip eden OnurAkayMedya'nın magazin sitesi Ulusal Magazin’den Nursel Eroğlu, paraşütçülerle aynı uçağa bindi ve atlayış öncesi Hayko Cepkin’i görüntüleyerek, ünlü rockçı ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Cepkin, Kuşadası’na yerleştiğini ve 7 yıldır atladığını söyledi.


Türkiye Çoklu Tutuşma Rekoru'nu bu sene 44 kişiye çıkaran paraşütçüler, denemelerini paraşüt okulu müdürü Fikret Söğüt ve paraşüt öğretmeni Beslan Babaoğlu ile gerçekleştirdi. Aralarında Hayko Cepkin’in de bulunduğu paraşütçüler, 18 bin fitten atladı. Efes Atlayış Merkezi'nde bir araya gelen 44 paraşütçü, el ele tutuşunca rekor kırılacaktı ancak başarılı olamayan paraşütçüler, bu sefer rekoru kıramadı.

Etiketler: Hayko Cepkin Türkiye Çoklu Tutuşma rekor 2017 Nursel Eroğlu haberleri Ulusal Magazin haberleri
Tarih: 17.09.2017 04:43
Yorum Bırak