Osman Can Üstündağ evlendi

OnurAkayMedya/ÖZEL - 2015 yılında uzun süre yoğun bakımda kalan O Ses Türkiye yarışmacılarından şarkıcı Osman Can Üstündağ evlendi.

Tarih: 18.09.2017 15:31

O Ses Türkiye yarışması ile adını duyuran ve 2015 yılının Aralık ayında trafik kazası geçirerek uzun süre yoğun bakımda kalan genç şarkıcı Osman Can Üstündağ, dün gece Yeliz Yıldırım’la dünya evine girdi. Ünlü isimlerin de katıldığı düğünde Üstündağ, eşi için yeni yazıp bestelediği yeni şarkısını söyleyerek bir ilke de imza attı.


HEM DÜĞÜN HEM LANSMAN!

LPG’li arabasının kırmızı ışıkta beklerken alev alması ile yüzünde ve ellerinde büyük yanıklar oluşan ve uzun süre yoğun bakımda kalan şarkıcı, arabası ile beraber işyerini de kaybetmişti. O Ses Türkiye’ye çıkarak Acun Ilıcalı’ya hikâyesini anlatan ve tüm Türkiye’yi duygulandıran şarkıcı, daha sonra Murat Boz’un bir konserinde ünlü popçu ile düet yapmıştı.


Bu sene single çalışması da yapan Üstündağ, “Benimle Evlenirmisin?” isimli yeni şarkısını da düğün gecesi ilk kez eşi için söyledi ve bir ilke imza atarak düğününü ve single lansmanını bir arada yaptı.


DÜĞÜNDEN ÖNCE DOLANDIRILDI!

Aksilikler, Osman Can Üstündağ’ın yakasını bir türlü bırakmadı ve bu seferde dolandırıcıların kurbanı oldu. OnurAkayMedya’ya düğünden hemen önce konuşan Üstündağ, “Düğünden önce evimize eşya almak için belli bir miktar para biriktirmiştim. Eşyaları seçtik aldık ve 10 bin TL kadar peşinat verdim. Ancak eşyaları aldığımız kişi dolandırıcı çıktı ve o para boşa gitti. Düğün öncesi beni çok büyük sıkıntıya soktular, yeniden eşya almak zorunda kaldım.” dedi. Yine de çok mutlu olduğunu dile getiren genç şarkıcı, “Şarkı tadında bir ömür geçirmeyi diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: Osman Can Üstündağ evlendi Yeliz Yıldırım Yeliz Üstündağ O Ses Türkiye Acun Ilıcalı Murat Boz
Tarih: 18.09.2017 15:31
Yorum Bırak