Şair Murat İnce’den sürpriz albüm!

OnurAkayMedya/ÖZEL - Ünlü şair ve televizyoncu Murat İnce, "Türkler Geliyor” isimli beşinci albümünü Ati Müzik etiketi ile şiir severlerin beğenisine sundu.

Tarih: 01.11.2017 11:11

Her fırsatta Türkiye ve vatan aşığı olduğunu dile getire namı diğer ‘Duygu Adamı’ Murat İnce, uzun yılların duygu birikimini ‘Türkler Geliyor’ isimli yeni şiir ve müzik albümünde topladı. İnce, albümünde aranjör Volkan Sönmez’le çalıştı. Albümde yer alan bütün eserleri besteleyen Sönmez, solist olarak da İnce’ye eşlik etti. Ayrıca ünlü sanatçı Ali Kınık’ın eseri Ali Ayşe’yi Seviyor, İnce'nin masum bir aşk hikâyesini anlattığı ‘Liselim’ adlı eseri ile buluştu.


“HARAM TUTMAYAN AŞKLARA FEDA OLSUN ŞİİRLERİM”

Aşkların ve duyguların dile gelen sesi olan Murat İnce OnurAkayMedya’ya konuştu. İnce, “Bu albümümde sözcükleri çok farklı ve çok ince işledim. Sözcükleri birbirine bağlarken sözlerim, taş olan taşı bile kırk kez çatlatıyor ve sonra asil gözyaşları içinde uğurlatıyor bütün duyguları. Haram tutmayan aşklara feda olsun şiirlerim." dedi.


KADER MAHKÛMLARINI UNUTMADI!

Aynı zamanda gurbetçilerin sesi olan Murat İnce, Bengütürk TV’de yaptığı programlarında olduğu gibi, albümünü dinleyenleri de uzun ince bir gönül yolculuğuna çıkarıyor.  Daha önceki eserlerinde kader mahkûmlarını unutmayan yorumcu, bu albümünde de onlara ve ailelerine unutulmayacak bir eser hazırladı.

Etiketler: Murat İnce Ati Müzik şiir albümleri şiir müzik şair Türkler Geliyor Murat İnce Türkler Geliyor Bengütürk TV Murat İnce kimdir Ali Kınık Ali Ayşe'yi Seviyor Murat İnce OnurAkayMedya Murat İnce haberleri
Tarih: 01.11.2017 11:11
Yorum Bırak