Banu Alkan`ın menajeri Afrodit`i yalnız bırakıp Dubai`ye kaçtı!


Onur AKAY/OnurAkayMedya


Erkan Düzdaş`ın adını önce Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Banu Alkan`ın menajeri olarak duyduk. Bir magazin dergisinde Türkiye`nin en yakışıklı ve en seksi erkeği seçilen Düzdaş, bir yarışma programında ise, Afrodit’le beraber ekranda oyunculuk da sergilemişti.


Erkan`la röportaj yaptık ve Hindistan`a Banu Alkan`la birlikte giden Erkan, neden orada Afodit`i yalnız bırakıp Dubai`ye kaçtığını anlattı...


Onur Akay: Banu Alkan’ın menajerlik işlerini resmi olarak mı yaptın?

Erkan Düzdaş: Evet 3 yıldır resmi olarak menajeriyim.

“BİRLİKTE ÖLECEĞİMİZE İNANIYORDUM”

Onur Akay: Banu Alkan’la her şey 14 dakikada bitti diyorsun…

Erkan Düzdaş: Hayatım boyunca birlikte yaşlanıp, birlikte öleceğimize inanıyordum. Onun için çok fedakârlıklar yaptım. Ama aramızdaki her şey 14 dakikada bitti. Dünya Güzellerim programı için Hindistan’a birlikte gittik. 25 gün boyunca aramızdaki kavgalar çevremizdekilere de yansıyordu ve bu durumdan çok rahatsız oluyordum. Çok yıprandım, depresyona girdim suçsuz yere günahımı aldı. Çok kırgınım kendisine ve asla barışmayı düşünmüyorum.


Onur Akay: “Hayatım boyunca birlikte yaşlanıp, birlikte öleceğimize inanıyordum.” diyorsun. Aranızda aşk mı vardı?

Erkan Düzdaş: Aramızdaki aşktan öte ben ona tapıyordum. Benim kendisine hayranlığım vardı ve o şekilde tanıştık.


“KAVGALARIMIZIN SEBEBİ BÜLENT ERSOY”

Onur Akay: Neden kavga ettiniz?

Erkan Düzdaş: Ganj Nehri’ndeki akşam yemeğinde, Bülent Ersoy ve Banu Alkan’ın aralarında geçen sözlü atışmalarda, Bülent Ersoy`un Banu Alkan için iddia ettiği sözler. Benim Bülent Ersoy`la dedi kodu yaptığımı ve kendisini sırtından vurduğumu söyledi. Kavgalarımızın sebebi Bülent Ersoy! Ben Bülent Hanım’la sadece bir gece yan yana oturdum ve aynı masada Safiye Soyman`da vardı. Onun dışında Bülent Hanım’la hiç yan yana gelmedik.

“YALNIZ BIRAKIP DUBAİ`YE KAÇTIM “

Onur Akay: Banu Alkan’la Hindistan’dan sonra Nepal’e de gittin. Kavgalarınız orada da devam etti mi?

Erkan Düzdaş: Hindistan’dan sonra Nepal`de kavgalarımız her geçen gün daha çok büyüyordu. Tartışırken dahi boynuna sarılıp, neden böyle yapıyorsun diye haykırmak istiyordum. Kavgalarımız çekilmez hale gelmişti. Son gece kendisine telefon açtım ve dostluğumu bitirdim ve akşam ilk uçakla Dubai’ye kaçtım ve Banu Alkan’ı orada yalnız başına bırakıp, terk ettim.

“ANNEMİ VE ABİMİ BANU ALKAN’DAN UZAKLAŞTIRDIM”

Onur Akay: Banu Alkan için fazla fedakârlık yaptım diyorsun. Biraz anlatır mısın?

Erkan Düzdaş: 14 yıldır abime dargınım ve sebebi o. Annemi dahi ondan uzaklaştırdım. Aramızı kimsenin bozmasına izin vermedim. Ama o bunu başaramadı. Fazla fedakârlık benden çok şey aldı.

Onur Akay: Neden aileni uzaklaştırdın? Ailen Banu Alkan’la görüşmene izin vermiyor muydu?

Erkan Düzdaş: Çok düşkündüm ona ve çok seviyordum. Telefonda saatlerce konuşuyordum. Annem şüpheleniyordu, kıskançlık yapıyordu. İşlerimden de geri kalıyordum. Onun için abimle kavga ettim.

“ELİMDE DOKTOR REÇETESİ VAR”

Onur Akay: Çekimlere gittiğinizde Banu Alkan gerçekten hasta mıydı?

Erkan Düzdaş: İstanbul’da klimadan mikrop kapmıştı ve inanılmaz derecede hastaydı. Durmadan terliyordu, baş dönmesi vardı ve ayakta bile zor duruyordu. Bülent Ersoy zayıflama ilaçları aldığını iddia etmişti. Hindistan Bombai’de doktor kontrolünden geçti ve elimde doktor reçetesi var.

Tarih: 13.08.2017 14:02