Neden Deniz Seki kraliçeler gibi karşılandı!


Tuğba ÖZAY/OnurAkayMedya

Sonuçta dünyanın neresinde olursa olsun ünlü bir insanın, topluma mal olmuş, toplum tarafından da sevilen bir sanatçının 2,5 yıl sonra özgürlüğüne kavuşmuş olması, dünyanın her yerinde çok büyük ilgi ile karşılanır, basında da çok geniş yer bulur.

Tamam yapmış olduğu, benim şiddetle karşı olduğum bir şey. Bu konuyla ilgili de ciddi çalışmalar yapan, mücadele eden bir insanım. Çocuklarımız bu zehre asla ve asla bulaşmasın ki, Türkiye`de de şu anda bu çok ciddi bir oranda yükselişte.

Hepimiz bu konuda duyarlılık göstermeli ve karşısında durmalıyız. Ama şimdi konunun bu tarafı Deniz`i ilgilendiren bir durum ve bundan sonraki tabii ki dileğim onun gibi bir insanın, onun kadar üretken bir sanatçının, toplum tarafından sevilen bir ismin bu tür bir zemin üzerinde olmamasını dilerim.

BU ÇOK NORMAL

Her şeyden önce kendi sağlığı açısından onu sevenlerin ona olan güveni, sevgisi, ailesi açısından. Mutlu olmasını, sağlıkla yaşamasını, özgür olmasını dilerim. Ama insanlarda belki de şöyle bir öfke vardı. Yapmış olduğu şey karşılığında neden işte böyle bir kraliçeler gibi karşılandı.

Ama dediğim gibi çok normal. 

Bu kadın sonuçta...

2 buçuk yıldır cezaevindeydi.

Kim bilir ne fırtınalar yaşadı, ne büyük hesaplaşmalar yaşadı, nasıl bir iç hesaplaşmaya girdi, bundan sonra hayatına nasıl bir yön verecek, bu onun kendi iç dünyası.

O yüzden affedici olmak, bazı zamanlarda hoşgörülü olmak gerekiyor!

Yine söylüyorum, orada bulunma sebebini asla ve asla tasvip etmiyorum, o ayrı bir konu ama olayın içeriğini tek başına ele alırsak eğer, dünyanın her yerinde zaten bu bir konu olurdu.

Tarih: 14.06.2017 11:42